OFERTA DLA DZIECI


 

DLA DZIECI

 

TANIEC DLA NAJMŁODSZYCH- Wprowadź swoje dziecko w niesamowity świat tańca i zabawy. Zapraszamy wszytskie dzieci od 3 roku życia na zajęcia taneczne z wysokowykwalifikowanymi instruktorami.  W programie m.in. zabawy i ćwiczenia rytmiczne, taneczne, elementy tańca klasycznego, współczesnego. Zabawy kształtujące poczycue rytmu, słuchu, koordynacje ruchową a także kształtujące prawidłową postawę ciała. Gwarantujemy wspaniałą zabawę rozwijającą kreatywność , wrażliwość muzyczną a także kształtującą poczucie rytmu.

 

Prowadzący:

Wiek: 3-4,5

Termin zajęć: czwartek 17.30

Strój: dziewczynki: białe płucienne baletki, białe rajstopy, body

             chłopcy: czarne getry, czarne baletki, kolorowy podkoszulek

 

 

 

BALET- Zajęcia baletowe dla dzieci prowadzone są w oparciu o elementy rytmiki, tańca klasycznego i współczesnego. Program zajęć obejmuje następujące umiejętności ruchowe: poczucie równowagi, koordynację, poczucie rytmu i wyobraźnię ruchową. Choreografie w oparciu o różne formy muzyczne, przygotowują do utrzymania prawidłowej postawy ciała i zapoznają z techniką baletu. Poprzez ćwiczenia i układy baletowe dzieci rozwijają kreatywność, wrażliwość na taniec i muzykę, rozwijają zdolności twórcze a także poprzez ruch uczą się wyrażać swoje emocje. Program każdej grupy dostosowany jest do wieku i możliwości dzieci.

 

 

Prowadzący:

Wiek: 3-4, 5-6, 7-9

Termin zajęć: wtorek lub czwartek

Strój: białe płócienne baletki, rajstopy, kostium baletowy

 

 

 

Zumba Kids- Energiczne, pełne uśmiechu taneczne 'wygibasy' dla najmłodszych tancerzy. Zajęcia doskonale wprowadzają w świat tańca, a podczas nich uczymy przede wszystkim pozyskiwania radości z ruchu, pracujemy nad koordynacją, poczuciem rytmu. Maluchy uczą się wielu krótkich choreografii , dzięki czemu doskonalą również pamięć, a w przerwach intensywnego szaleństwa poprzez zabawy doskonalą zdolności poznawcze, pracy w grupie, świadomość otoczenia i poznają siebie.

 

Prowadzący:
Wiek: 3-4, 4-6
Termin zajęć: środa 15.30, 17.30
Strój: wygodny strój sportowy/ sportowe obuwie

 

 

 

 

TANIEC NOWOCZESNY-łączy w sobie: hip-hop, funky, street jazz, breakdance itp. To dynamiczne, pełne podskoków zajęcia taneczne, podczas których dzieci uczą się układów tanecznych, rozwijają zdolności artystyczne, poprawiają koordynację ruchową i pamięć ruchowo-taneczną. Pomagają pokonać nieśmiałość, dodają pewności siebie.

 

Prowadzący

Wiek:  7-10

Termin zajęć: środa 16.30

Strój: wygodny strój sportowy/ sportowe obuwie


 

 

 

 

 

HIP-HOP-  zaliczany do tańca nowoczesnego to niezwykle dynamiczny, wręcz szalony taniec, łączący młodzieńczy luz z perfekcyjnie wyćwiczonymi, skomplikowanymi i skocznymi krokami. Taniec hip-hopowy to technika otwarta związana stylistycznie ze street dance, łączy klasyczne techniki hip-hopowe takie jak locking, popping, funk, house.

 

Prowadzący:

 

Wiek: 

 

Termin zajęć:

 

Strój: wygodny strój

 

Hip hop z elementami Dancehallu

 

Podwójna ilość tańca, szaleństwa, zabawy i ... nauki . Połączenie najbardziej znanego, stylu tańca z Nowego Jorku z luźnym , ale niezwykle wymagającym ulicznym tańcem Jamajki. Podczas zajęć pracujemy nie tylko nad kondycją, koordynacją, poczuciem rytmu, techniką i choreografią, ale również doskonalimy umiejętności interpersonalne, kreatywność, wytrwałość. Wszystko to otoczone jest swobodną , ale wymagającą atmosferą, dzięki której nasi młodzi Tancerze uczą się chodzic tanecznym krokiem przez zycie.

 

Prowadzący:

 

Wiek:

 

Termin zajęć: środa 18.30

 

Strój: wygodny strój

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GWARANTUJEMY ATRAKCYJNE ZAJĘCIA, DOBRĄ ZABAWĘ I DUŻO DOBREGO HUMORU!!!