Kadra


Aneta Szychowska
Aneta Szychowska

Aneta Szychowska- dyrektor

 

Absolwentka Pedagodgiki Resocjalizacyjnej i Profilaktyki Społecznej na Uniwersytecie Gańskim. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie. W 2008 r. otrzymała tytuł zawodowy muzyka o specjalności rytmika. Uczestniczka wielu warsztatów z zakresu tańca, rytmiki, umuzykalnienia metodą C. Orffa. Obecnie nauczyciel gry na pianinie,  rytmiki, muzyki i tańca dla dzieci. Miłośniczka muzyki gospel.

 

 

Justyna Kula
Justyna Kula

Justyna Kula- muzyk, instruktor tańca, baletu, rytmiki, akompaniator

 

 

Kamila Wojtyś
Kamila Wojtyś

Joanna Kozakod 2000 roku wokalistka zespołu FARBA, kompozytorka, współautorka muzyki i autorka tekstów.

Od kilku lat zajmuje się również edukacją muzyczną, prowadzi warsztaty wokalne oraz indywidualne lekcje śpiewu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Szkoły Muzycznej I Stopnia w Gdyni, w klasie oboju. Swoją przygodę z wokalistyką rozpoczęła w Szkole Muzycznej II stopnia w klasie wokalu. Laureatka wielu konkursów muzycznych i wokalnych. Wraz z własnym zespołem FARBA została finalistką 38 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (TVP1) w kategorii „Debiuty”. Laureatka słynnego programu Szansa na Sukces (TVP2). Wygrała program z udziałem Izabeli Trojanowskiej, śpiewając piosenkę „Tyle samo prawd, ile kłamstw”.
Joanna Kozak od czasu do czasu pracuje również przy produkcjach telewizyjnych. Wzięła udział w pierwszej edycji najwiekszego rozrywkowego programu telewizyjnego „Bitwa na Głosy” ( TVP2) , gdzie reprezentowała swoją rodzinną Gdynię śpiewając w Drużynie Maćka Miecznikowskiego. Obecnie jest członkiem jury w nowym muzycznym programie telewizyjnym Śpiewajmy Razem (POLSAT).
Z zespołem Farba wydała cztery płyty: ”Muszę krzyczeć!” , „Ślady” , „Farba10” oraz „MUR”. Teledysk do największego hitu zespołu Joanny Kozak, utwór „Chcę tu zostać” ma już ponad 26 milionów obejrzeń na portalu YouTube.

 

Aleksandra MAłajewicz
Aleksandra MAłajewicz

Aleksandra Małajewicz- instruktor tańca i baletu

 

Absolwentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Obecnie nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz instruktor baletu. Z tańcem związana od 5 roku życia. Ukończyła 5 klas Państwowej Szkoły Baletowej. Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca "L'art de la Danse(2007). Wraz z Baletem Krakowskiej Akademii Tańca brała udział w różnych spektaklach "Obudź się- Minnesota Blues" w Teatrze Ludowym, koncert w Teatrze im. J. Słowackiego w chor. P. Śliwy, "Przez tę ziemię przeszedł Pan" w ramach festiwalu Misteria Paschalia 2005, IX Krakowska Wiosna Baletowa "Od adepta do gwiazdy". W roku 2007-2008 odbyła praktyki w Krakowskiej Akademii Tańca. Od 2008 dołączyła do Kadry Pedagogicznej Krakowskiej Akademii Tańca, Studia Umuzykalniającego 2takt oraz rozpoczęła współpracę z innymi szkołami jako pedagog baletu.

KAtarzyna PAmuła
KAtarzyna PAmuła

Katarzyna Pamuła-instruktor baletu, tańca wspołczesnego.

 

Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca, Studia Baletowego Opery krakowskiej oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej „SPOT” . W 2009 roku otrzymała tytuł zawodowego tancerza w Związku Artystów Scen Polskich, a rok później obroniła pracę dyplomową na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Aktualnie tancerka Baletu Krakowskiej Akademii Tańca oraz Art Dance Company. W trakcie edukacji tanecznej brała udział w spektaklach baletowych i teatralnych z repertuaru krakowskich teatrów i Opery, między innymi: „Dziadek do orzechów”, „Królewna Śnieżka”, „Sylfidy”, „Opowieści o zwyczajnym szaleństwie”, „Bal w operze”, „Dwie siostry”, „Przez tę ziemię przeszedł Pan”, w ramach festiwalu Misteria Paschalia. W 2008 roku współpracowała z Kieleckim Teatrem Tańca (spektakl „Metamorfozy”). W 2009 oraz 2010 wzięła udział w krakowskiej „Nocy Teatrów” ze spektaklami „Momenty” i "Balance". Uczestniczka wielu warsztatów z zakresu tańca klasycznego, jazzowego, współczesnego i nowoczesnego. Od 2007 roku pracuje jako pedagog tańca ucząc dzieci oraz dorosłych.

 

Aneta Figa
Aneta Figa

Aneta Figa- instruktor tańca i baletu

 

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Uczyła się w Studio Baletowym przy Operze Krakowskiej, Krakowskiej Akademii Tańca, której absolwentką została w 2007 roku oraz w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży na ulicy Wietora. W 2008 roku ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego. Uczestniczyła w warsztatach instruktorskich ,,Co zrobić aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć”, organizowanych przez Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej. Do dzisiaj kształci się jako tancerka, ale przede wszystkim jako instruktor i nauczyciel.

 

Miała przyjemność tańczyć w licznych spektaklach oraz etiudach na scenach wielu teatrów. Brała udział w takich wydarzeniach tanecznych jak: Scena Tańca Współczesnego, Dance World Cup, Partytura na Ciało i Ruch, Krakowska Noc Teatrów, Krakowska Kameralna Scena Baletowa, festiwal Misteria Paschalia w Krakowie, Festiwal Salsa Crystal w Wieliczce.

 

Aktualnie studentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz tancerka zespołu Art Dance Company. Jako pedagog tańca współpracuje między innymi z Studiem Umuzykalniającym 2takt, Edukacją Artystyczną Dzieci, Krakowską Akademią Tańca, Elita Dance Center, szkołą tańca Sempre, szkołą Wokalno-Aktorską w Krakowie oraz Artistic Studio. Wszystkie te przedsięwzięcia pozwoliły jej stać się lepszą tancerką, pedagogiem i choreografem. Jest szczęśliwa i kocha to co robi - pracę z dziećmi, kontakt z ludźmi i taniec!

Anna Hodura
Anna Hodura

Anna Hodura-instruktor tańca, Hip-Hopu

 

Jestem związana z tańcem od przedszkola. Moją drogę rozpoczynał balet i taniec ludowy w Zespole Pieśni i Tańca "Małe Słowianki", później próbowałam swoich sił w stylu funky, lecz to, czego nieświadomie poszukiwałam odnalazłam dopiero tańcząc hip hop i dancehall. Swoją pasję rozwijam pod okiem rozmaitych choreografów i instruktorów, którymi są m.in. Andrzej Starowicz, Marcin Węgrzynek, Andy Ninvalle, Khady Thaim. Taniec daje wolność i swobodę wyrażania samego siebie, zaspokaja zarówno fizycznie jak i psychicznie, a dobrze ukierunkowane współzawodnictwo w grupie pozwala wydobyć najbardziej pozytywne cechy. Ucząc hip hopu przekazuje pozytywną energie, dużo radości i uśmiechu jako sposób na doskonalenie się i pokonywanie przeciwności. W każdej osobie staram się odkryć siłę charakteru i temperamentu tak by taniec nie był wyłącznie wysiłkiem fizycznym, a stawał się radością i sposobem na wyrażanie siebie. Aktualnie Studentka POlitechniki Krakowskiej, instruktor tańca nowoczesnego w Szkole Tańca "PAsja", Klubie "Kraul", POr Fiesta Club.