OFERTA DLA DZIECI


 

DLA DZIECI

 

TANIEC DLA NAJMŁODSZYCH- Wprowadź swoje dziecko w niesamowity świat tańca i zabawy. Zapraszamy wszytskie dzieci od 3 roku życia na zajęcia taneczne z wysokowykwalifikowanymi instruktorami.  W programie m.in. zabawy i ćwiczenia rytmiczne, taneczne, elementy tańca klasycznego, współczesnego. Zabawy kształtujące poczycue rytmu, słuchu, koordynacje ruchową a także kształtujące prawidłową postawę ciała. Gwarantujemy wspaniałą zabawę rozwijającą kreatywność , wrażliwość muzyczną a także kształtującą poczucie rytmu.

 

Prowadzący: Justyna Kula

Wiek: 3-5 lat

Termin zajęć: wtorek 16.00-16.55

Strój: ygodny strój

 

 

 

BALET- Zajęcia baletowe dla dzieci prowadzone są w oparciu o elementy rytmiki, tańca klasycznego i współczesnego. Program zajęć obejmuje następujące umiejętności ruchowe: poczucie równowagi, koordynację, poczucie rytmu i wyobraźnię ruchową. Choreografie w oparciu o różne formy muzyczne, przygotowują do utrzymania prawidłowej postawy ciała i zapoznają z techniką baletu. Poprzez ćwiczenia i układy baletowe dzieci rozwijają kreatywność, wrażliwość na taniec i muzykę, rozwijają zdolności twórcze a także poprzez ruch uczą się wyrażać swoje emocje. Program każdej grupy dostosowany jest do wieku i możliwości dzieci.

 

 

Prowadzący:Justyna Kula

Wiek: 4-5 , 6-9

Termin zajęć: wtorek godz.17.00-17.55, wtorek 18.00-18.55

Strój: białe płócienne baletki, rajstopy, kostium baletowy

 

 

 

Zumba Kids- Energiczne, pełne uśmiechu taneczne 'wygibasy' dla najmłodszych tancerzy. Zajęcia doskonale wprowadzają w świat tańca, a podczas nich uczymy przede wszystkim pozyskiwania radości z ruchu, pracujemy nad koordynacją, poczuciem rytmu. Maluchy uczą się wielu krótkich choreografii , dzięki czemu doskonalą również pamięć, a w przerwach intensywnego szaleństwa poprzez zabawy doskonalą zdolności poznawcze, pracy w grupie, świadomość otoczenia i poznają siebie.

 

Prowadzący: Anna BUraś
Wiek: 3-6, 7-11
Termin zajęć: czwartek 16.45-17.30 gr. 3-6 z rodzicami, 17.35-18.30 7-11 lat
Strój: wygodny strój sportowy/ sportowe obuwie

 


TANIEC BRZUCHA

 

Prowadzący: Anna Buraś

Wiek:  11-16

Termin zajęć: czwartek 18.40-19.40

Strój: wygodny strój sportowy/ sportowe obuwie


 

GWARANTUJEMY ATRAKCYJNE ZAJĘCIA, DOBRĄ ZABAWĘ I DUŻO DOBREGO HUMORU!!!